• Contact
    Contact us
    Op.Dr. Alp Aslan
    Rumeli Cd. Matbaacı Osman Bey Sk. Bilge Han No:36/81 K:2 Nişantaşı / İSTANBUL
    Tel: +90 212 296 16 46
    Email: sacestetik@gmail.com

BİLGİ & DANIŞMA +90 212 296 16 46

Wpnukes Welcare

Curabitur iaculis erat nec malesuada fames ac turpis egestas

Türkiye’de saç ekimi

türkiyede saç ekimi

Türkiye’de saç ekimi

Ülkemizde ne yazık ki her yerde bu işlem uygulanabiliyor. Yasal olarak plastik cerrahi uzmanı veya dermatoloji uzmanı kontrol ve eşliğinde yapılması gereken bu operasyon, başka branş hekimleri ve pratisyen hekimler eşliğinde yapıldığı gibi hiç bir hekimin kontrolü olmaksızın da uygulanıyor.

Saç ekimi Türkiye’de nerelerde yapılabiliyor?

Türkiye de malesef her yerde saç ekimi operasyonu uygulanabiliyor. Yasal olarak plastik cerrahi uzmanı veya dermatoloji uzmanı kontrol ve eşliğinde yapılması gereken bu operasyon, başka branş hekimleri ve pratisyen hekimler eşliğinde yapıldığı gibi hiç bir hekimin kontrolü olmaksızın da uygulanıyor.

Saç ekimi öncesinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur bu operasyonun bir plastik cerrah veya dermatoloji uzmanı kontrolünde yapılıyor olmasıdır. Saç ekimi yapılan ortamın sadece bu iş için hazırlanmış bir alan olması ve steril olmasına önem verilmesi gerekmektedir. Kullanılan cihazların yeni ve uygun olması gerekmektedir. Tecrübe ve teknik bilgi beceri de saç ekim ekibinde aranılması gereken özelliklerdir.

Copyright © 2014. Tüm Hakları Saklıdır.
go to top