• Contact
    Contact us
    Op.Dr. Alp Aslan
    Rumeli Cd. Matbaacı Osman Bey Sk. Bilge Han No:36/81 K:2 Nişantaşı / İSTANBUL
    Tel: +90 212 296 16 46
    Email: sacestetik@gmail.com

BİLGİ & DANIŞMA +90 212 296 16 46

Wpnukes Welcare

Curabitur iaculis erat nec malesuada fames ac turpis egestas

Saç ekiminde yaş

saç ekiminde yaş

Saç ekiminde yaş

Saç ekimi operasyonlarında yaşın etkisi var mıdır ?Saç ekimi operasyonlarında yaştan öte saç dökülmesinin biçimi önemlidir. Eğer başın üst kısmından bakıldığında saç derisi rahat görülür bir hale geldiyse, normal olan saç yoğunluğunun yüzde ellisinin kaybolduğu görülmektedir. Saç yoğunluğunun azalmasına etkili tedavilerden bir taneside saç ekimi yaptırmaktır.

Saç ekimi operasyonlarında yaşın etkisi var mıdır ?

– Saç ekimi operasyonlarında yaştan öte saç dökülmesinin biçimi önemlidir. Eğer başın üst kısmından bakıldığında saç derisi rahat görülür bir hale geldiyse, normal olan saç yoğunluğunun yüzde ellisinin kaybolduğu görülmektedir. Saç yoğunluğunun azalmasına etkili tedavilerden bir tanesidesaç ekimi yaptırmaktır.

– Saç dökülmesinin bitip bitmediği veya devam ettiği yaşla alakalı olabilir. Erkek tipi saç dökülmeleri yaşam boyunca sürer ama belirli bir yaştan sonra bu dökülme tamamen azalır. Bu yüzden erken yaşta saç ektirenlerin ikinci ve üçüncü seanslarıda yaptırabileceklerini de unutmamak gerekir. Gençken saç ekimi yaptıran bir çok kişide ikinci seans saç ekimi gözlenmektedir.

Copyright © 2014. Tüm Hakları Saklıdır.
go to top