• Contact
    Contact us
    Op.Dr. Alp Aslan
    Rumeli Cd. Matbaacı Osman Bey Sk. Bilge Han No:36/81 K:2 Nişantaşı / İSTANBUL
    Tel: +90 212 296 16 46
    Email: sacestetik@gmail.com

BİLGİ & DANIŞMA +90 212 296 16 46

Wpnukes Welcare

Curabitur iaculis erat nec malesuada fames ac turpis egestas

Saç ekimi sonrası

sacekimisonrasıssss

Saç ekimi sonrası

Özellikle mikromotor yöntemi ile yapılan FUE operasyonu sonrası çok daha konforludur. FUT yöntemi sonrası atılan dikiş gerginliği uzun bir süre rahatsız edebilir. Bu yöntemde dikişler 15 gün sonra alınacaktır. Hastanede, güvenli ortamlarda yapılan saç nakli sonrasında saç köklerinin alındığı bölgeye bir gecelik bandaj uygulanır. Ertesi gün yapılacak saç yıkama ve kontrol aşamasında bu bandaj alınacaktır. Operasyon sonunda günlük yaşama rahatlıkla dönülebilir. Uzmanların verdiği talimatlara uymak çok önemlidir. Yeni nakledilen saçların bir kısmı çoğu kez prosedürü izleyen altı hafta içinde dökülebilir. Ancak bu durum kesinlikle normaldir. Yeni saçın çıkması ise yaklaşık olarak 10-12 hafta sürecektir.

Özellikle mikromotor yöntemi ile yapılan FUE operasyonu sonrası çok daha konforludur. FUT yöntemi sonrası atılan dikiş gerginliği uzun bir süre rahatsız edebilir. Bu yöntemde dikişler 15 gün sonra alınacaktır.

Hastanede, güvenli ortamlarda yapılan saç nakli sonrasında saç köklerinin alındığı bölgeye bir gecelik bandaj uygulanır. Ertesi gün yapılacak saç yıkama ve kontrol aşamasında bu bandaj alınacaktır.

Operasyon sonunda günlük yaşama rahatlıkla dönülebilir. Uzmanların verdiği talimatlara uymak çok önemlidir. Yeni nakledilen saçların bir kısmı çoğu kez prosedürü izleyen altı hafta içinde dökülebilir. Ancak bu durum kesinlikle normaldir. Yeni saçın çıkması ise yaklaşık olarak 10-12 hafta sürecektir.

Copyright © 2014. Tüm Hakları Saklıdır.
go to top