• Contact
    Contact us
    Op.Dr. Alp Aslan
    Rumeli Cd. Matbaacı Osman Bey Sk. Bilge Han No:36/81 K:2 Nişantaşı / İSTANBUL
    Tel: +90 212 296 16 46
    Email: sacestetik@gmail.com

BİLGİ & DANIŞMA +90 212 296 16 46

Wpnukes Welcare

Curabitur iaculis erat nec malesuada fames ac turpis egestas

Saç ekimi maliyeti

saç ekimi maliyeti

Saç ekimi maliyeti

Öncelikle saç ekimi ve estetik sitelerinde fiyat verilemesinin yasal olarak mümkün olmadığını belirtmek isteriz.Saç ekimi maliyeti hesaplanırken ;Saç ekiminde fiyat farkını oluşturucak en önemli etken saçsız bölgenin genişliğidir. Kel bölge çoğaldıkça daha fazla greft saç ekileceği için maliyet otomatikman artmakdadır.

Öncelikle saç ekimi ve estetik sitelerinde fiyat verilemesinin yasal olarak mümkün olmadığını belirtmek isteriz.

Saç ekimi maliyeti hesaplanırken ;

Saç ekiminde fiyat farkını oluşturucak en önemli etken saçsız bölgenin genişliğidir. Kel bölge çoğaldıkça daha fazla greft saç ekileceği için maliyet otomatikman artmakdadır.

Saç ekimi fiyatına etki edecek diğer bir faktör ise uygulanacak olan yöntem.Bugün için Fue veya Fut yöntemi olarak 2 yöntem kullanılmaktadır.

Her kurum , doktor veya saç ekim merkezi kendi potansiyeline , bulunduğu semte ve kalitesine göre değişik fiyatlar verebilmektedir. Tabiki daha tanınmış bir doktor , reklamı iyi yapılmış bir saç ekim merkezi ve referanslarıyla ünlü bir hastanenin fiyatı diğerlerine göre mantıken daha pahalı olacaktır.

Fiyata etki eden faktörlerden bir taneside saç ekimi kliniğinin veya merkezinin bulunduğu semttir.Araştırmalara göre  Bakırköy , Güngören , Bağcılar , Okmeydanı gibi semtler , Etiler , Kadıköy , Mecidiyeköy gibi semtlere göre daha ucuz saç ekimi yapmaktadırlar.

Copyright © 2014. Tüm Hakları Saklıdır.
go to top