• Contact
    Contact us
    Op.Dr. Alp Aslan
    Rumeli Cd. Matbaacı Osman Bey Sk. Bilge Han No:36/81 K:2 Nişantaşı / İSTANBUL
    Tel: +90 212 296 16 46
    Email: sacestetik@gmail.com

BİLGİ & DANIŞMA +90 212 296 16 46

Wpnukes Welcare

Curabitur iaculis erat nec malesuada fames ac turpis egestas

Saç ekimi için en uygun zaman

saç ekimi için uygun zaman

Saç ekimi için en uygun zaman

Saç ekimi operasyonları artık sıradan basit bir operasyon olarak bilinmektedir ve çok kısa süren bir operasyondur.Bu kadar kısa olmasının sebebide işlemin basit ve kolay olmasıdır.Her hangi bir günün 5-6 saatini ayırarak saç ektirebilirsiniz. Tabiki önce ön muayene ve saç çizgisinin belirlenmesi gibi işlemler ufak da olsa biraz zaman alıcaktır.Saç ekimi için en uygun zamanı söyleyecek olursak , en uygun zaman sizin kendinizi psikolojik ve mali açıdan hazır hissettiğiniz zamandır.Saç ekimi için herhangi bir uygunluk zamanı, mevsimi gibi bir durum söz konusu değildir. Sadece yoğunluk ve az yoğunluk olan aylar vardır ve sıra beklemeden rahat rahat saç ektirmek istiyorsanız bu seyrek aylarda saç ektirebilirsiniz.Sömestr gibi tatillerde öğretmenler ve eğitim kurumlarında çalışan personeller saç ekimi konusunda yoğunluk yaratmaktadırlar.

Saç ekimi operasyonları artık sıradan basit bir operasyon olarak bilinmektedir ve çok kısa süren bir operasyondur.Bu kadar kısa olmasının sebebide işlemin basit ve kolay olmasıdır.Her hangi bir günün 5-6 saatini ayırarak saç ektirebilirsiniz. Tabiki önce ön muayene ve saç çizgisinin belirlenmesi gibi işlemler ufak da olsa biraz zaman alıcaktır.

Saç ekimi için en uygun zamanı söyleyecek olursak , en uygun zaman sizin kendinizi psikolojik ve mali açıdan hazır hissettiğiniz zamandır.Saç ekimiiçin herhangi bir uygunluk zamanı, mevsimi gibi bir durum söz konusu değildir. Sadece yoğunluk ve az yoğunluk olan aylar vardır ve sıra beklemeden rahat rahat saç ektirmek istiyorsanız bu seyrek aylarda saç ektirebilirsiniz.Sömestr gibi tatillerde öğretmenler ve eğitim kurumlarında çalışan personeller saç ekimi konusunda yoğunluk yaratmaktadırlar.

Copyright © 2014. Tüm Hakları Saklıdır.
go to top