• Contact
    Contact us
    Op.Dr. Alp Aslan
    Rumeli Cd. Matbaacı Osman Bey Sk. Bilge Han No:36/81 K:2 Nişantaşı / İSTANBUL
    Tel: +90 212 296 16 46
    Email: sacestetik@gmail.com

BİLGİ & DANIŞMA +90 212 296 16 46

Wpnukes Welcare

Curabitur iaculis erat nec malesuada fames ac turpis egestas

Saç ekimi herkes de aynı sonucu verir mi ?

sacekiminetice

Saç ekimi herkes de aynı sonucu verir mi ?

Saç ekimi herkes de aynı sonucu verir mi ?Saç ektirme, saçın başın arka ya da yan tarafından alınarak saçın döküldüğü bölgeye nakledilmesi durumudur. Baskın verici olarak isimlendirilen başın yan ve arka bölgelerindeki saçlar ömür boyu uzamayı sürdürür ve dökülmezler.Bu bölgedeki saçlarin dökülen bölgeye nakledilmesi uzama ya da dökülmeme yeteneklerini degistirmez. Bir başka deyişle saç köklerinin dökülmesi ya da dökülmemesi bulundugu yerin yapısal niteliğiyle alakalı değil tamamen kendi kalıtsal özelliğine bağlıdir.

Saç ekimi herkes de aynı sonucu verir mi ?

Saç ektirme, saçın başın arka ya da yan tarafından alınarak saçın döküldüğü bölgeye nakledilmesi durumudur. Baskın verici olarak isimlendirilen başın yan ve arka bölgelerindeki saçlar ömür boyu uzamayı sürdürür ve dökülmezler.

Bu bölgedeki saçlarin dökülen bölgeye nakledilmesi uzama ya da dökülmeme yeteneklerini degistirmez. Bir başka deyişle saç köklerinin dökülmesi ya da dökülmemesi bulundugu yerin yapısal niteliğiyle alakalı değil tamamen kendi kalıtsal özelliğine bağlıdir.

Saç naklinin başarılı olması saçın alındığı bölgenin kalitesi ile ilgili bir durumdur.Kalıtsal bir özellik olduğu içinde saç ekimi herkes de aynı sonucu vermeyebilir.

Copyright © 2014. Tüm Hakları Saklıdır.
go to top