• Contact
    Contact us
    Op.Dr. Alp Aslan
    Rumeli Cd. Matbaacı Osman Bey Sk. Bilge Han No:36/81 K:2 Nişantaşı / İSTANBUL
    Tel: +90 212 296 16 46
    Email: sacestetik@gmail.com

BİLGİ & DANIŞMA +90 212 296 16 46

Wpnukes Welcare

Curabitur iaculis erat nec malesuada fames ac turpis egestas

Kadınlarda Saç Ekimi

kadınlarda saç ekimi

Kadınlarda Saç Ekimi

Kadınlarda saç ekimi tedavisi için öncelikle saç kaybının yaşanma sebebi araştırılır. Kadınlarda saç ekiminde herhangi bir yaş sınırı veya kısıtlayıcı bir unsur yoktur. Önemli olan hastanın saç ekimini hak edecek açıklıkta alanlara sahip olmasıdır. Tedavi erkeklerde uygulandığı gibi kadınlarda da aynı şekilde uygulanabilir. Kadınlar dış görüşünüşlerine daha çok önem gösterirler. Özellikle saçlar bir kadında en çok göze çarpan bölgelerden biridir. Saç ekimine uygun bir açıklık varsa kadınlarda saç ekimi uygundur.

Kadınlarda saç ekimi tedavisi için öncelikle saç kaybının yaşanma sebebi araştırılır. Kadınlarda saç ekiminde herhangi bir yaş sınırı veya kısıtlayıcı bir unsur yoktur. Önemli olan hastanın saç ekimini hak edecek açıklıkta alanlara sahip olmasıdır. Tedavi erkeklerde uygulandığı gibi kadınlarda da aynı şekilde uygulanabilir.

Kadınlar dış görüşünüşlerine daha çok önem gösterirler. Özellikle saçlar bir kadında en çok göze çarpan bölgelerden biridir. Saç ekimine uygun bir açıklık varsa kadınlarda saç ekimi uygundur.

Copyright © 2014. Tüm Hakları Saklıdır.
go to top